Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Bodzanowice

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana uzbrojona, ul. Fabryczna

Praszka(Bodzanowice + 20 km)

1 845 000 zł2 767 m² 666,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę położoną w Praszce, o powierzchni 27,67ar. Dla działki wydano pozwolenie budowlane na wybudowanie budynku wielorodzinnnego Prawomocne pozwolenie na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie

Rębielice Królewskie(Bodzanowice + 18 km)

100 000 zł4 320 m² 23,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości dymowski. prezentuje ofertę sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Rębielice Królewskie, gmina Popów, powiat kłobucki, przy ul. Nadrzecznej (nr ewid. 1632,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Dworcowa

Panki(Bodzanowice + 10 km)

20 zł/m²164 m² 3 280 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje do najmu lokale użytkowe usytuowane w budynku dworca kolejowego w Pankach. Budynek położony na działce 630/7, obręb.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana, ul. Strażacka

Grodzisko(Bodzanowice + 24 km)

119 900 zł1 115 m² 107,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ostatnia dostępna działka 1115 m2 w malowniczej lokalizacji w pobliżu stawu i lasu. Przedmiot oferty Działka nr. 544/11 Powierzchnia działki 1115 m2 o wymiarach około 26m x 43m.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Kopernika

Truskolasy(Bodzanowice + 15 km)

199 000 zł4 700 m² 42,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz dużej i cichej działki pod budowę swojego domu? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania działkę w Truskolasach przy ulicy Kopernika. Parametry działki: nr działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe

Olesno(Bodzanowice + 16 km)

350 000 zł67 m² 5 223,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Neo Nieruchomości prezentuje dwupoziomowe mieszkanie w Oleśnie Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 67 m , które dzięki dodatkowym skosom i antresoli daje około 140.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Hutka

Hutka(Bodzanowice + 16 km)

429 000 zł14 348 m² 29,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować częściowo zagospodarowaną infrastrukturą rekreacyjną działkę rolno budowlaną, częściowo zalesioną lasem mieszanym ze strumieniem zasilającym jezioro usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Załęcze Wielkie

Załęcze Wielkie(Bodzanowice + 20 km)

80 800 zł2 020 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę budowlaną w Załęczu Wielkim w gm. Pątnów w powiecie Wieluńskim. Działka: o pow. 2 020m wymiary: szer.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Praszka(Bodzanowice + 20 km)

270 000 zł51,60 m² 5 232,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Praszce, przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 1, mieszkanie nr 69. Cechy nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Kasztanowa

Niwa Skrzeszów,Kłobuck(Bodzanowice + 22 km)

160 000 zł3 180 m² 50,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. przedstawia ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki położonej w Kłobucku przy ul. Kasztanowej. (Nr ewid. 175, obręb 0003) Cechy nieruchomości: powierzchnia ~ 3180.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Bodzanowice

Bodzanowice,opolskie

600 zł140 m² 4,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 344 m²

Oferujemy do sprzedaży bądź do wynajęcia na dłuższy okres nieruchomość zabudowaną domem jednorodzinnym wraz z zabudową gospodarczą zlokalizowaną w miejscowości Bodzanowice powiat.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij